Ήταν απόγευμα Κυριακής. Άλλο ένα μελαγχολικό απόγευμα Κυριακής, διάολε, που ο χρόνος περνούσε δύσκολα και η κατάθλιψη μας χτυπούσε εδώ και αρκετά λεπτά την πόρτα. Μέχρι που…
… μας τα έσκασε το ποιητικό post της ΚΑΕ Ολυμπιακός με απόσπασμα από Γιάννη Ρίτσο και κάπως έτσι η μέρα μας απέκτησε και πάλι ενδιαφέρον.
Θα μας πεις πώς έγινε αυτό, από τη στιγμή που η ΚΑΕ Παναθηναϊκός δεν απάντησε, ε; Κι όμως φίλτατε. Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός απάντησε με Ελύτη, έπειτα ο Ολυμπιακός με Γκάντι και η κόντρα κράτησε μέχρι το βράδυ.
Θα μας πεις, ότι δεν το είδες κάπου, ε; Κι όμως φίλτατε. Ό,τι θα δεις πιο κάτω έγινε. Εμείς τα είδαμε και σου ‘χουμε τα ντοκουμέντα.
Για τσέκαρε.
![](/storage/201903/1n.jpg)
![](/storage/201903/2n.jpg)
![](/storage/201903/3n.jpg)
![](/storage/201903/4n.jpg)
![](/storage/201903/5n.jpg)
![](/storage/201903/6n.jpg)
![](/storage/201903/7n.jpg)
![](/storage/201903/8n.jpg)
![](/storage/201903/9n.jpg)
![](/storage/201903/10n.jpg)
![](/storage/201903/11n.jpg)
![](/storage/201903/12n.jpg)
![](/storage/201903/13n.jpg)
![](/storage/201903/14n.jpg)
![](/storage/201903/15n.jpg)