Τώρα πείτε την αλήθεια. Ποιος δε συμπαθεί τον δολοφόνο μεγαλύτερο ηγέτη που έχει αναδείξει ποτέ αυτός ο κόσμος; Ποιος μπορεί να είναι αρνητικά διακείμενος προς το γλυκούλικο πρόσωπο του Κιμ Γιονγκ Ουν, στο άκουσμα του οποίου επικρατεί πανικός από τις καψωμένες Βορειοκορεάτισσες που τον αντιμετωπίζουν ως ροκ σταρ; Θα απαντήσω μόνος μου. Όλοι οι συγγενείς των δολοφονημένων από το καθεστώς και οι δημοκρατικοί πολίτες της γης ΚΑΝΕΙΣ!
Ο τεράστιος ηγέτης της καρδιάς μας και μανιώδης καπνιστής αποφάσισε να αθληθεί. Έτσι το έριξε στο τελεφερίκ.
![](/storage/201507/image121.jpg)
![](/storage/201507/image12.jpg)
Κάπου εκεί σκέφτηκε να χαρίσει στο λαό ένα ταπεινό χιονοδρομικό κέντρο. Σαν αυτό…
Τι λείπει… Τι λείπει… Α! Χιόνι! Αυτή η φωτογραφία είναι καλοκαιρινή ρε. Να και μια χειμωνιάτικη…
![](/storage/201507/image21.jpg)
Ο Κιμ ξέχασε να βάλει χιόνι. Αλλά σοβαρά τώρα ποιος τολμά να του το πει; Αυτό είναι το εσωτερικό του χιονοδρομικού κέντρου με τον απαραίτητο (;) εξοπλισμό.
![](/storage/201507/image111.jpg)
Και αυτό είναι ένα από τα λαϊκά δωμάτια που προσφέρονται στους σελέμπριτυ και τις γκομενίτσες του ηγέτη στον απλό κόσμο που θέλει να κάνει το σκι του λαού!
![](/storage/201507/image61.jpg)
Ο Κιμ δεν έκανε λάθος. Απλά οι μελλοθάνατοι συνεργάτες του, δεν πρόσεξαν. Ας πρόσεχαν.