Ο Ολυμπιακός προκρίθηκε στους ομίλους του Champions League και ο Αλβανός προπονητής του, Μπέσνικ Χάσι, πέταξε τη το μπουφάν από τη χαρά του, χαρίζοντας το στιγμιότυπο της βραδιάς.
![](/storage/201708/958a.jpg)
Ο Τιμολέων Κουκούτσης, λάτρης του αθλητισμού και της ουσίας, αφιέρωσε χρόνο για να αφιερώσει 10 πόστερ γνωστών ταινιών σε αυτή τη στιγμή απόλυτης χαράς. Πρωταγωνιστές, ο Χάσι, ο Σάββας Θεοδωρίδης και τη το μπουφάν:
1. Hasi Potter (σας υπόσχομαι, είναι το μοναδικό λογοπαίγνιο του άρθρου)
![](/storage/201708/harry1.jpg)
2. Gladiator
![](/storage/201708/gladiator1.jpg)
3. Braveheart
![](/storage/201708/braveheart1.jpg)
4. La La Land
![](/storage/201708/lalaland1.jpg)
5. Lion King
![](/storage/201708/lion-king1.jpg)
6. Wolverine
![](/storage/201708/wolverine1.jpg)
7. Star Wars
![](/storage/201708/star-wars1.jpg)
8. Ζορμπάς
![](/storage/201708/zorba1.jpg)
9. Οι Πειρατές της Καραϊβικής
![](/storage/201708/pirates1.jpg)
10. Κορίτσια στον ήλιο
![](/storage/201708/koritsia-ston-ilio11.jpg)