Κομυξάκι | Δόλια Μάνα Γιατί αν δεν στα κάνει ζέπελιν η μάνα πρωί πρωί, ποιός θα στα κάνει; Δημήτρης Χριστοφορίδης 05.10.17 OUT.ABOUT twitter [#154] Created with Sketch. Σήμερα με πήρε με το που ξύπνησα και χωρίς να πιώ καφέ. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά νομίζω θα έπρεπε να θεσπιστεί ένα νομοσχέδιο για τις ώρες που μπορεί να τηλεφωνεί η μάνα σου και τι επιτρέπεται να σου πει. TAGS Κομυξάκι ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ 10 παγωτά που αν έφαγες μια φορά, δεν ξέχασες ποτέ Μάθαμε ποιες σχολές έχουν τους πιο ανυπόφορους φοιτητές Εσύ χρησιμοποιείς τρένο μετά την τραγωδία στα Τέμπη; Τουρίστας διαπίστωσε πως πολλά ελληνικά αμάξια δεν έχουν πινακίδες και αναρωτιέται γιατί Γιατί το Σάββατο ο δρόμος πρέπει να σε βγάλει στη Ριζούπολη; Βρήκαμε τον καλύτερο λογαριασμό στο ελληνικό TikTok BEST OF INTERNET Γη της Ελιάς – Spoiler: Ο έρωτας που θα «ανθίσει» στον 4ο κύκλο της σειράς Σκουλαρίκια: Αυτή είναι η τάση που κάνει δυναμικό comeback από τα 80΄s Jessica Alba: Έτσι αντιμετωπίζει τον καύσωνα Ελένη Μενεγάκη: «Η ευτυχία δεν ανήκει σε αυτούς που έχουν τα πάντα» Πριγκίπισσα Ολυμπία: Έτσι της ευχήθηκαν οι γονείς της για τα γενέθλια της Τηγανητές πατάτες αλλιώς: Από τα παιδικά μας καλοκαίρια μέχρι σήμερα, αυτό το πιάτο είναι ο ορισμός της απόλαυσης